Kilka trików na silniejszą erekcję

14 marca 2015

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Istnieje parę prostych metod, pozwalających wypracować mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco silna lub jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz kilka wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka nieskomplikowany rozwiązań, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego kamagra zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli oraz stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż maleje przepływ krwi do członka w czasie stosunku. Jeśli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.