Xtrasize – pastylki na powiększanie penisa

26 sierpnia 2018

Xtrasize to tabletki, które tworzą zrobić, że penis zarobi na długości i grubości. Tworzą na wartości poprawy przepływu krwi oraz zwiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego stworzony jest silny penis. Dzięki temu długość oraz grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze rezultaty są pojawić się po paru dniach również powinna to żyć lepsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 prostych do połknięcia kapsułek oraz starcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można nabyć wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na spodzie znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w normalniejszej cenie.

Xtrasize – jakie wyniki można dostać po kuracji

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w głównym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o jakiś 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez kolejne 2mc jest spowodować, że penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Trudno znaleźć na stronie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które dawane są od lat”.

Dobrze na podstronach znajdujemy informację, że w porządek tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest wygodny?

Preparat ten stał zbadany oraz przyjęty do biegu na gruncie Unii Europejskiej. Posiada jakieś dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co bardzo – przeszukując internet w dążeniu myśli o tych tabletkach nie natknęliśmy się na reklamy opowiadające o pojawieniu się każdych większych efektów ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki mają w prywatnym sklepie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych stanowi dużo szybko ograniczona.

tani Xtrasize

zytax

Vigrax

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.