Untoxin – Czujesz się wiecznie znużony oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

30 sierpnia 2018

Untoxin to suplement diety w budów kapsułek. Artykuł ten poświęcony jest do dawania w czasach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie być wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Zabiera się to na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji lekkiej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natury, co odkłada się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy decydować w trakcie czy po posiłku, popijając sporą dawką wody. 

Pierwsze efekty stosowania preparatu Untoxin można zobaczyć zaraz po siedmiu dniach z zaczęcia jego przyjmowania. 

Należy mieć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergię na pewien jego element.

Suplementy diety powinny być umieszczane w temperaturze pokojowej w forma ważny dla malutkich dzieci. Chronić przed słońcem oraz robieniem wilgoci. Produkt dedykowany jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie potrafi stanowić przyjmowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

tani Derminax

Follixin

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.