African Mango 900 – Jeżeli pragniesz pozbyć się zbytecznych kilogramów przetestuj skuteczny środek African Mango 900!

5 listopada 2018

African MANGO to zdrowy suplement diety prosty w perspektywie pigułek. Środek ten chwalony jest dla osób odpowiedzialnych, które zmagają się z nadwagą i czekają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do picia tabletek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli wagi ciała.

Ważnym składnikiem produktu jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał popularność w Stopniach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, przechodzących na planu udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest wydajnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą działalność w procesie odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Wprowadzony w formulacji produktu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i władzę wagi. Element ten również oddziałuje pozytywnie na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W sklepie suplementu diety African MANGO wybierają się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając znaczną liczbą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do zaakceptowania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najdoskonalszego wyniku należy przyjmować tabletki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość punktów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (etapowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przekraczać wskazanej do pobrania dziennej porcji preparatu.

AfricanMango 900

bioveliss tabs

BreastFast

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.