Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

7 listopada 2018

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie była w cali zaspokojona? Panie wymagają wiele czasu, by odczuć całkowitą satysfakcja z stosunku oraz żyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, że co nie problem, to również wiesz, iż nie udało Ci się jej w cali zaspokoić. Jeżeli daje Ci się to głównie, ona prawdopodobnie w tyle stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być środkiem do udanego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest sposób, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze moją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może zdarzyć, iż będziesz w stanie dłużej uprawiać seks niż przed rozpoczęciem kuracji. Ten możliwy czas nasza szansę zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał nadzieję kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Już nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

Climax Control

derminax

Fem max

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.