Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj całkowitą sprawność dzięki innowacyjnej formule!

7 listopada 2018

Suplement diety Flexin 500 przydatny jest na ból stawów.

Posiada postać pigułek. Preparat ten pomaga regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo i używa służenie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na zysk codziennego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność przesuwania się także stanowi promowany osobom, jakie planują kilkoro ruchu m.in. przez siedzący tryb życia, przekroczyły 45 rok bycia a muszą ochrony stawów, doznały urazu stawów i ciągle prowadzi im żałuj, uprawiają sport a co za czym idzie ich boi są nadmiernie obciążone i wymagają regeneracji.

W magazynie preparatu Flexin 500 wydobywają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 kładzie się z żelatyny oraz wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno rozgrywać się tak, jak poradził lekarz czy zgodnie z poradami widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do jedzenia w układzie dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane niezliczoną ilością wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy nauczyć się z zasadą ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na wolny składnik suplementu. Flexin 500 należy trzymać w miejscu ważnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do spożycia w porządku dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią stanowić łączone jako substytut zróżnicowanej diety.

Flexin 500

Flexin500

Goji-Berry 500

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.