Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który zlikwiduje tenże kłopot i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością potrafi żyć nieprawidłowa dieta oraz niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który zmienia ich wygląd i budowę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale kształtują się także dla pań, jak i dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na dodatkowy element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w niniejszym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To oczywiście owe czynniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku także liczą szerokie uznanie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, i co za tym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo-Oil 2

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.