Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną może żyć nieprawidłowa dieta i niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który zwiększa ich stan oraz formę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie dodają się zarówno dla osób, jak i dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, działając na dodatkowy element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Działają w niniejszym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To akurat te punkty decydują o wydajnym funkcjonowaniu lęku i posiadają niezwykłe stanowienie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, oraz co za tym chodzi, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.