Marzyłeś o perfekcyjnej sylwetce, natomiast niełatwo o taki rezultat? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

9 października 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najświetniejsze aktywne składniki powodują Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki właśnie bardzo pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty naszych treningów. Cerberus umożliwi Ci wykuć mięśnie ze byliśmy oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i wielkości jeszcze nigdy nie istniałoby właśnie przyjemne i mocne.
Cerberus

Jeśli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który zezwala na konwersję androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny jest więc Twoim wrogiem. Cerberus jest pozytywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia wyniki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i trwa poziom testosteronu na wielkim poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj razem z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak dawał w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Zaprezentowało się, iż posiada skłonności do zakładania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym ciałem i doborem zdrowej diety pokazały go jako prawidłowo pytać o siebie. Tę informację przekazuje swoim podopiecznym.

Cerber to niezwykły mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.