Wspaniałe efekty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

9 października 2019

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najwyższa klasę środków
przypływ energii oraz szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w obrębie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją siłę i masę mięśniową. Toż znacznie efektywny i mocny środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najkorzystniejsze rezultaty ruchów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie szedł na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to jedyne korzyści. Zobacz jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i mocy jeszcze nie nie było naprawdę gładkie i silne. Będziesz stanowił gwarancja, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wykonania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki ruchów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność oraz wprowadź na nowy poziom ćwiczeń. Kimera to potężniejsza masę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dostań to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na skutki treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej konkurencji a lub skłonny do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najkrótszym szczególe. Nie będziesz miał małych wątpliwości jak dawać suplementy, co spożywać i jako uczyć, aby zmienić sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Efekty będą zauważalne już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.